İstanbul Bakıcı

Maltepe Hasta Bakıcı

By Ocak 31, 2019 No Comments

Maltepe Hasta Bakıcı

Evde ya da hastane ortamında hastalarınızın temel ihtiyacını karşılamak için hasta bakıcı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Maltepe hasta bakıcı hizmeti günlük, saatlik, haftalık, yatılı olarak sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmet sunmaktadır.

Çalışan aile yakınlarının olması veya herhangi bir yakınının bulunmaması nedeni ile kişiler hasta bakıcılar ile çalışmaya karar vermektedir. Bu anlamda bakıcı hizmeti sağlayan kişiler için de yeni bir ek iş kolu oluştu.

Maltepe hasta bakıcı hizmeti sayesinde artık hastalar kendilerini asla yalnız hissetmeyecek ve onlara aileden biri gibi sıcak davranacak kişiler yanında olacak. Bu sayede hastanın da moral açısından pozitif olmasında önemli rol oynayacaktır. Hasta bakıcıların, hastanın ilaçlarını saatinde vermek, aktivitelerinde yardımcı olmak, yemek yemesini sağlamak, yatalak hastalar için pozisyon değişikliği yapmak, banyo ve tuvalet ihtiyacını sağlamak, kıyafet değiştirilmesinde yardım ve nabız, tansiyon kontrolü yapmak gibi görevleri vardır.

Maltepe Hasta Bakıcı

Maltepe hasta bakıcı hizmetleri deneyimli kişiler oluşması nedeni ile hastalarınıza itina ile bakılmasını sağlar. Gerektiği durumlarda doktoru ile iletişime geçerek hasta hakkında bilgi verir.

Hasta Bakıcı Hizmetleri

Hasta hizmetlerinde ihtiyaçların listesi hastanın durumuna bağlı olarak değişir. Çoğu zaman sadece güler yüzlü, ilgili, hijyenik bakıcı yeteri olurken bazı durumlarda ise, özel eğitim almış hasta bakıcı ile çalışmak daha doğrudur. Bazen hastaların sürekli olarak gözlenerek herhangi bir durumda doktoruna bilgi verilmesi gerekebiliyor. Bu açıdan deneyimli hasta bakıcılar ile çalışmak hastanız için çok önemlidir.

Yorum Yap

Dil >