Filipinli Bakıcı Fiyatları

Filipinli bakıcı belli disiplin çerçevesinde eğitim almış kişilerdir. Çocuklarla eğlenceli vakit geçirirken de disiplinli ve kurallı bir şekilde yetişmelerine destek olurlar. Aldıkları eğitimden dolayı disipline ve kurallı çalışmaya özen gösterirler. Filipinli bakıcılar, çocukların enerjisine ayak uydurular. Filipinliler dünyanın bütün ülkelerine ayak uydurdukları için, en çok tercih edilen bakıcılardır. Eğitim seviyeleri ve dil bilgileri son derece iyidir. Güler yüzlü, hoş görülü ve sevecen yapılı olmalarından dolayı çok sevilirler.

Filipinli Bakıcı Fiyatları Değişkenlik Gösterir mi?

Filipinli bakıcı fiyatları aylık en az 800 $ şeklindedir. Bazı aileler ücreti haftalık olarak vermektedir. Evde yatılı oldukları için ev halkının işlerine de yardımcı olurlar. Maaş durumu yapılan işe, çocuk sayısına ve çalışma gününe göre değişmektedir.

Genel olarak bir çocuk ile ilgilenen Filipinli bakıcılar ortalama 1250 $ alırlar. Evde yatılı olarak kalanlar ise 1250 ile 1500 $ arasında değişmektedir. Gündüz bakıcılık yapan Filipinli bakıcı fiyatları ise 800 ile 1250 $ arasında ücret alıyorlar. Çocuk bakmanın dışında dil eğitim de vermektedir. İngilizce ana dili gibi bilirler. Bunun yanında Arapça ve Fransızca’da bilirler. Çocuklarla keyifli vakit geçirirler. Yaşadıkları bölgenin kültürünü hızlı bir şekilde öğrenirler. Bakmakta oldukları çocuklara dikkat ederler ve en iyi şekilde bakarlar.

Filipinli Bakıcı için Net Fiyat Nasıl Alırım?

Sadece çocuklar için bakıcılık yapmıyorlar bunun dışında hastalar içinde bakım yapmaktadırlar. Hastanın durumuna göre ücretleri değişmektedir. Gündüz felçli bir hasta bakımı için en az 1000 $ alıyorlar. Filipinli bakıcı fiyatları ortalama olarak 1250 $ almaktadırlar. Yatılı ve ağır bir hasta için fiyat daha pahalı olur. En az 1500 $ olarak fiyatlandırılır. Bakıcı için profesyonel firmalardan destek almak gerekir. Filipinli bakıcılar için özellikle iş yapan firmalar vardır. Bu firmalarla görüşme yaparak bakıcı bulunabilir. Bunun dışında daha düşük bir fiyata bakıcı bulmak isteyenler ise, internet siteleri üzerinden direkt olarak bakıcı ile görüşerek anlaşma yapabilirler.

Bakıcı fiyatları sitelere göre değişmektedir. Yazımızda ortalama ve genel olarak kullanılan fiyatları belirttik. Farklı şirketler de ve internet sitelerinde bakıcı ücretleri değişiklik gösterebilir. Kişinin bütçesine göre uygun olan bakıcı ile anlaşabilir. Filipinli bakıcılar dünya üzerinde tercih edildikleri için biraz pahalıdır. “Güvenilir, referanslı ve kültürel anlamda kendini geliştirmiş  ve iyi bir eğitim almış filipinli bakıcılara ihtiyacınız varsa, www.firuzbakici.com iletişim sayfamız aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.”

Yorum Yap

Dil >