Filipinli Bakıcı ve Filipinli Dadının Faydaları

Çalışan anne babalar için çocukları adına bakıcı, özellikle filipinli bakıcı büyük öneme sahiptir. Tabii iyi bir bakıcının nitelikleri oldukça önemlidir. Çocukların gelişiminde olumlu etki sağlayan bakıcılar, bu sürece en iyi şekilde rehberlik eder. Son dönemlerde ise Filipinli bakıcı oldukça popüler hale geldi. Pek çok özellikleri nedeniyle Filipinli dadı günümüzde aileler tarafından oldukça fazla tercih ediliyor. Yatılı kalabilme özelliği, yabancı dil, disiplin ve sahip oldukları eğitim Filipinli bakıcılar konusunda aileleri yönlendiriyor.

Güvenilir ve Kaliteli Filipinli Bakıcı

Çocuklarının bakıcı ile kaliteli bir zaman geçirmesini arzu eden ebeveynler, günümüzde tercihini Filipinli bakıcı üzerinden gerçekleştiriyor. Tam ya da yarı zamanlı tercih imkanı sunan Filipinli dadı, herhangi bir sorun teşkil etmeden bu olanağı tanıyor. Özellikle Filipinli bakıcılar çocuklar üzerine aldıkları eğitimleri, yabancı dil avantajları ve tecrübeleriyle bir adım öne çıkıyor.

Ayrıca Filipinli bakıcı sayesinde çocuklar farklı kültür tanıma potansiyeli yakalamaktadır. Çocuklar yeni bir kültüre merhaba derken, Filipinli dadı sayesinde yabancı dil eğitimi alma potansiyeli de elde etmektedir. O yüzden kaliteli ve elit bir bakım gerçekleştirmek için, günümüzde ebeveynler çocuklarını Filipinli bakıcılar tutuyor.

Neden Filipinli Bakıcı Tercih Ediliyor?

Özellikle iş disiplini ile öne çıkan Filipinli bakıcı, ayrıca pek çok özellikleriyle dikkat çekiyor. Giyimlerine önem vermeleri, bakımlarına dikkat etmeleri, aldıkları eğitim ve çocuklarla doğru iletişim kurma potansiyelleri onları ayrıcalıklı kılıyor. Geniş vizyona sahip ve donanımlı Filipinli dadı, iyi eğitim almış kültürel yapılarıyla çocuklara doğru yaklaşım sergilemektedir. Ayrıca şefkatli ve sevgi dolu yaklaşım göstermeleri, aldıkları eğitimle beraber Filipinli bakıcılar üzerinde ebeveynlerin yoğunlaşmasına olanak tanımaktadır.

Filipinli Bakıcıların Fiyatları Ne Kadar?

Son dönemlerde büyük bir ilgi gören Filipinli bakıcı için farklı durumlara bağlı olarak fiyatlar değişkenlik göstermektedir. İş deneyimi, yaşı, bakıcı eğitimi ve referansları Filipinli dadı için fiyat farklılığı ortaya çıkarmaktadır. Diğer yandan çalışma zamanı, bakmakla yükümlü olduğu çocuk sayısı ve yüklenen sorumluluklar Filipinli bakıcılar adına fiyatları değiştirebiliyor. Ancak genel anlamda aylık olarak Filipinli bakıcıların ücretlerinin uygun olduğunu söylemek mümkün.

Filipinli Bakıcıların Özellikleri Nelerdir?

Sundukları pek çok özellik ve ayrıcalık nedeniyle günümüzde Filipinli bakıcı büyük bir öneme sahip hale geldi.
– Eğitimli, güvenilir, dürüst, disiplinli ve şefkatli olmalarıyla Filipinli dadı tercih edilmektedir,
– Çocuk gelişimi alanı konusunda eğitim almışlardır,
– Yarı ya da tam zamanlı çalışma potansiyeline sahiptirler,
– Ana dilleri ile beraber İngilizceye hakimdirler,
– Aylık ücretleri uygundur,
– İlk yardım ve acil durumlarda müdahale edebilecek bilgi ve tecrübeye sahiptirler,
Bu gibi daha pek çok ayrıcalıkları sayesinde, Filipinli bakıcılar çocuklar için en doğru dadılar olarak günümüzde öne çıkıyor.

Eğer siz de bir filipinli bakıcı arıyorsanız bizimle “firuzbakici.com” iletişime geçmenizi heyecanla bekliyoruz, sevgiyle kalın…

4 Yorumlar

 • Rabia Kutlar dedi ki:

  Hastalığımdan dolayı çoçuğuma bakamıyordum Firuz bakıcı sağolsun çok destek oldular aklınız kalmadan emanet edebilirsiniz tekrardan teşekkür ederim

 • Ayşen Temel dedi ki:

  Eşimin ısrarı üzerine filipinli bakıcı ihtiyacımızı firuz bakıcı sitesi aracılığı ile sağladık, duru hanım gerçekten çok ilgili birisi, gönderdiği bakıcı meryem hanımdan çok memnun kaldık ilgilerine çok teşekkür ederiz.

 • Gül Seven dedi ki:

  6 aydır duru hanımın gönderdiği filipinli bakıcı çocuğumuza bakıyor, dil bilgisi konusunda aynı zamanda bize de yardımcı oluyor kendisi. Tercihinizi daima filipinli bakıcıdan yapmanızda fayda var, çocuğunuzun hem kültürü gelişiyor hem de dil bilgisi

 • Pelin Deveci dedi ki:

  2 aylık ikiz bebeklerime tek başıma bakmakta zorlandığım için bakıcıya ihtiyacım vardı firuz bakıcı sitesi sayesinde güvenilir ve gerçekten bebek bakma konusunda profosyonel olan filipinli bir bakıcımız var ikizlerimde bende memnunuz 🙂 ilginiz ve güvenirliğiniz için teşekkür ederiz

Yorum Yap

Dil >