İstanbul Bakıcı

Çocuklarınız Bizimle Emin Ellerde Olsun

By Eylül 6, 2019 No Comments

Çocuklarınız Bizimle Emin Ellerde Olsun

 

Levent’te yaşıyorsanız yüksek tempolu bir iş insanı olduğunuzu söyleyebiliriz. Yüksek yüksek iş yerleri, holding ve iş yerlerinin bulunduğu Levent’te yaşam sakin gibi görülse de iş yerlerine sorunsuz gelebilmek için geride bıraktığı çocuğuyla ilgilenecek çocuk bakıcılarına ihtiyaç duyan ebeveynlerin hayatı geri planda o kadar sakin olmayabilmektedir. Nedeni ise çocuklarını güvenerek bırakabilecekleri bir çocuk bakıcısı bulmada yaşadıkları zorluklardır.

 

 Ebeveynlerin İkisinin de Çalışması Çocuk Bakıcısı Kiralamayı Zorunlu Kılıyor

 

Geleneksel Türk aile yapısında genellikle kadınlar çalışmamaktadır. Ancak gelişen ve değişen kültürel özelliklerimiz ve artan hayat pahalılığı gibi nedenler, kadınların sosyal ve ekonomik hayatta eskiye nazaran daha çok yer alıyor olmaları kadınların da iş hayatında fazlasıyla bulunmalarına neden oldu.

çocuk bakıcısı, çocuk bakıcıları, çocuklarınız bizimle emin ellerde olsun

Bazı ailelerde kadınların çalıştığını, erkeklerin iş bulamaması nedeniyle çalışmadıklarını görmek bile mümkün olabiliyorken sırf çocuk bakımı konusunda kadınları evlere hapsetmeye çalışmak böyle bir zamanda çok işe yaramadığı gibi amacına da ulaşan bir çaba gibi görülmüyor.

 

Tam da bu noktada sektörel bir faaliyet olarak ortaya çıkan çocuk bakıcılığı hizmetleri, Levent gibi lüks semtlerde ortaya çıkan bakıcı ihtiyacını karşılamak için Levent çocuk bakıcısı adıyla karşımıza çıkıyor.

 

 Levent Çocuk Bakıcısı Çocuğunuzun Geleceğine ve Beklentilerinize Saygı Duyan Bir Firmadır

 

Yaşadığınız yoğun iş temposu nedeniyle çocuklarınıza yeteri kadar vakit ayıramadığınız gibi yeni doğmuş çocuklarınızın genel ihtiyaçlarını dahi karşılayacak olduğunuzu biliyoruz.

 

Eğer sizin yerinize çocuğunuzla ilgilenecek ve tüm gelişim süreçlerinde çocuğunuza katkı sağlayacak bir yakınınız da yoksa o zaman firmamızla görüşmeniz ve bu sorunuzu çözmeniz gerekmektedir.

 

Levent çocuk bakıcısı firması olarak, şirketimizde çalıştırdığımız eğitimli, mesleki tecrübe ve bilgiye sahip çocuk bakıcılarımızla evlerinizde bırakarak işinize gitmek zorunda kaldığınız çocuklarınızdan dolayı endişelenmenize gerek kalmayacak.

çocuk bakıcısı, çocuk bakıcıları, çocuklarınız bizimle emin ellerde olsun

 Çocuklarınızın Emin Ellerde Olduğundan Emin Olabilirsiniz

 

Güler yüzlü, deneyimli, genel mesleki etik ve ahlaki kurallara saygılı ve içselleştirmiş Levent çocuk bakıcısı çalışanları, çocuklarınızı korkusuzca ve güvenerek emanet edebileceğiniz kişilerdir.

 

Çocukların sağlıklı gelişimi konusundaki tüm hassasiyetlerinizin güvencesi ve teminatı olarak firmamızda çalıştırdığımız Levent çocuk bakıcısı çalışanları, yasal prosedür, gerekli sözleşme ve uygun maaş koşulları ile istihdam etmekteyiz.

 

Yorum Yap

Dil >