Çocuk Bakıcısı Tutmak Güvenilir mi?

Anne ve babalar için çocuklarını bir istanbul çocuk bakıcısı‘na emanet etmek çok hassas bir konudur. Hele ki profesyonel destek alıp, yabancı bir bebek veya çocuk bakıcısı’na çocuk bırakmak üzerine uzunca düşünülerek verilen bir karardır. Neticede istanbul çocuk bakıcılığı konusunda kafada oluşan önyargı, yanlış bilgi ve ebeveyn endişesi birleşince her şey daha zor ve karmaşık hale geliyor. Durum böyle olmasına karşın anne ve babalar yoğun bir tempoda mesleklerini icra ederken bebeklerini, çocuklarını mecburen de olsa istanbul çocuk bakıcısı‘na bırakmak durumunda kalıyorlar.

çocuk bakıcısı istanbul 2

Çocuk Bakıcısı Bulmanın En Kolay Yolu!

Peki, sizlerde çoğu aile gibi ilk defa tam zamanlı çocuk bakıcısı veya bebek bakıcısı alacak olan ebeveynler olarak kararsızlık mı yaşıyorsunuz? Haklısınız! Ancak şöyle de bir durum var ki işini layığıyla yapan sistemler olduğu sürece çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, oyun ablası gibi çeşitli hizmetler almak son derece avantajlıdır. Zira eğitimli çocuk bakıcısı çocuklarınıza aile büyüklerinizden daha bilinçli şekilde bakıyor, fiziksel ve bilişsel anlamda eğitimlerini destekliyor.

Firuz Bakıcı sisteminde tam olarak bunu yapıyor ve siz ailelere “güvenilir bakıcı” desteğini sonuna kadar sunuyor. Tam zamanlı istanbul bebek bakıcısı, kısa süreli çocuk bakıcısı, saatlik ücret ile çalışan oyun ablaları, istanbul hasta bakıcısı ve istanbul yaşlı bakıcısı personelleri ile pek çok bakım alanında profesyonel hizmet veren Firuz Bakıcı sistemi, bakıcı adayları için titiz bir çalışma gerçekleştiriyor; sizleri yüzde yüz eğitimli, donanımlı, işin ehli bakıcılarla bir araya getiriyor. Üstelik tamamen size uyacak şekilde. İster tam zamanlı, ister kısa süreli isterseniz ise birkaç saatlik bakım hizmeti talebiniz karşılık buluyor.

çocuk bakıcısı istanbul 3

Yüzlerce Bakıcı Listemizden Seçiminizi Yapın

Kararsızlığınızı, endişelerinizi, maddi kaygılarınızı ve anne – babalık içgüdünüzü incelikle ele alan Firuz Bakıcı, gönül rahatlığıyla çocuğunuzu teslim edebileceğiniz bakıcı portföyüne sahiptir. Her biri farklı alanda uzman olan, çocuklara evde yabancı dil, piyano, drama eğitimi, konuşma terapisi gibi çeşitli alanlarda öğretici şeyler katmak için çaba gösteren bakıcılar çocuğun uzun vadede kişisel gelişimini olumlu yönde etkiliyor. Bebek bakımında ise bebekler için önemli olan kaba ve ince motor becerisi, zihinsel aktiviteler, bilinçli beslenme gibi önemli noktalarda adımlar atan bakıcılar mevcuttur.

çocuk bakıcısı istanbul 4

Yatılı ve Gündüzlü Çocuk Bakıcısı

Bebeğim, çocuğum evde yalnız kalacak endişesi ortadan kalkar. Aile üyelerinden birine emanet edildiği vakit ebeveynler olarak her halükarda yoğun bir tempo sonrasında eve yetişme stresi yaşar, olduğunuzdan daha yorgun şekilde eve gelirsiniz. Tam zamanlı çocuk bakıcısı ile bu sorun ortadan kalkar, eve rahatlamış bir şekilde ulaşır; çocuğunuzla keyifle vakit geçirirsiniz.
Kreş ve okul çağındaki çocuklar için tam zamanlı bakıcı özellikle beslenme konusunda muazzam bir destek sağlayarak çocuğun sağlıklı ve düzenli beslenmesine yardımcı olur.

çocuk bakıcısı istanbul 5

Tam Zamanlı Bakıcı Tutmak

Başkasına emanet edilen çocuklar genellikle sadece evde hapsolur. Tam zamanlı bir çocuk veya bebek bakıcısı’nda ise çocuk ev dışında vakit geçirir. Zira işi sadece çocukla ilgilenmek olan çocuk bakıcısı, bıkmadan çocuğa tüm ilgisini ve dikkatini sunar.
Bebek bakıcılarında ise bebeğin belli bir aydan sonra yapması gereken hareketler tam zamanlı bebek bakıcısı tarafından gerçekleştirilir. Bebeğin kavrama becerisi, konuşma becerisi, emekleme – yürüme, bir şeyleri keşfetme merakı bilinçli bir bakıcı ile gerçekleştiğinde her şey olumlu yönde ilerler. Bakıcılar bebek veya çocuktan arta kalan zamanlarda iş içeriğine ve ebeveynler olarak sizin isteğinize bağlı olarak evin küçük işlerini yapar, eviniz de sorumluluk alarak sizin yaşamınızı kolaylaştırır. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi açmak için buraya tıklayarak web sitemiz’de gezinmeye devam edebilirsiniz.

çocuk bakıcısı istanbul 6

Yorum Yap

Dil >